takie sobie po prostu forum :P

jesio troche to bedzie najlepsze forum na swieeeecie ;) powiadam wam to ja :P zapraszamy do dyskusji :P


#1 2007-04-11 22:37:29

dzazmin

Główny Master Szefa

1659366
Call me!
Skąd: ... z nieba
Zarejestrowany: 2007-04-02
Posty: 235
Punktów :   
WWW

E-mail z 1985

W 1984 Ken Webster zboduwał dom w pobliżu Dedleston. Fundamenty budynku były znacznie starsze niż mury. W miejscu tym w 1984 roku zaczęły dziać się dziwne rzeczy... Pewnego razu na dyskietce wyciągnetej przez Kena z pożyczonego ze szkoły komputera znalazł się dziwnie brzmiący wiersz, którego treść zdawała się nie mieć sensu. Kilka dni później na ekranie komputera pojawił się kolejny tekst, tym razem napisany staroangielszczyzną. Oto oryginalny tekst: I wryte on behalf of manye - wot 
strange wordes thou speke... thou art.  Goodly man
who hath fanciful woman who dwel in my home.. with lytes whiche devyl mekth.. It was a great cryme to hah bribed myne house L.W. tłumaczenie polskie: Piszę do ciebie w imieniu wielu. Jakich dziwnych słów używasz... Jesteś dobrym człowiekiem, który ma kapryśną żonę i który miszka w moim domu... pełnym świateł, które tworzy diabeł... To wielka zbrodnia, że zabrano mi mój dom L.W. W ciągu następnych miesięcy między nauczycielem a tajemniczym bytem, początkowo przedstawiającym się jako Lukas Weinman, rozwinęła się przedziwna korespondencja. Listy od tajemniczeGo gościa były pisane jezykiem używanym w Wielkiej Brytanii w XIV do XVI stulecia. Dzisiaj biegle posługuje się nim zaledwie 10 osób. Po pewnym czasie tajemniczy nadawca maili przedstawił się jako Tomas Harden. Jego istnienie zostało historzynie potweirdzone. Żył on za panowania Henryka VIII. Herden opowiadał, że pewnego razu tajemniczy posłaniec, otoczony zieloną poświatą, wyszedł z kominka i przekazał mu "świetlaną kasetę". Za pomocą tej kasety nawiązał on kontakt z Kenem Websterem. 27 kwietnia 1985 Ken otrzymał jeszcze dziwniejszy e-mail: You said, your time was 1985. I though you where also from 2109 like your friend who brought the box of lights, pray? polskie tłumaczenie: Twierdzisz, że żyjesz w 1985. Sądziłem, że jesteś, jak twój przyjaciel, od którego dostałem świetlistą kasetę, osobą piszącą do mnie z 2109, czyż nie tak? To żart czy dzieło ludzi z 2109? A może UFO lub duchów? Tego niestety nie wiemy...


little hope in heart.... <3

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kfcrumia.pun.pl www.animanci.pun.pl www.klaczusxp.pun.pl www.bestwin.pun.pl www.polishfunbyolol.pun.pl